آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»خدمات»تهیه غذا و رستوران»تهیه غذا در اطراف ونک، تهیه غذای جوانه
تهیه غذا در اطراف ونک، تهیه غذای جوانه -pic1

تهیه غذا در اطراف ونک، تهیه غذای جوانه

تهیه غذای جوانه
در طول روز یکی از دغدغه های هر آدم صرف غذاست و این دغدغه چه در خونه باشید و چه در محل کار با شماست .هر روز پیش میاد که از خودتون بپرسین چی بخورم ؟ یا از کجا غذا تهیه کنم؟ چگونه انتخاب کنم ؟ هر روز این سوالات متداول واسه عامه مردم پیش میاد .
تهیه غذا در اطراف ونک هم خیلی زیاده و این ازدیاد تهیه غذا .انتخاب رو سخت میکنه .بعضی ها غذای معمولی با کیفیت معمولی بعضی ها غذای با کیفیت وبا قیمت بالا و بعضی ها هستن با وجود قیمت های نجومی بازم هم آن کیفیت لازم رو ندارن ........ ‌..... و این داستان هر روز تکرار میشه که چی بخوریم و از کجا غذا بگیریم .انصافا هم انتخاب سخت میشه
وقتی هم حرف از غذای ایرانی میشه آدم ناخودآگاه یاد طعم غذای اصیل ایرانی میوفته که با آن عطر و طعم عالی که داره ،آدم دهنش آب میوفته .همان غذای که مادر بزرگ ها با حوصله میپختن .یواش یواش از کله صبح رو آتش بود تا حسابی جا بیوفته .همان غذای اصیل ایرانی که هر کد بانوی با وسواس خاصی مواد آن را دست چین میکند و با عشق برای خانواده درست میکنن. که هم طعم غذای اصیل ایرانی را تداعی میکنه و هم اینکه از لحاظ سالم بودن به فکر تغذیه درست خانواده است . غذای خونگی باکیفیت و خوشمزه واقعا سخته ........
(تهیه غذا در اطراف ونک)
و برای همین صحبتهای بالا تهیه غذای جوانه را معرفی میکنم خدمتتون که غذا هاش همان طعم غذای اصیل ایرانی است و در اطراف میدان ونک فعالیت میکند
88628102/88628197/09100784506/09100784507
تهیه غذای جوانه با برنج ۱۰۰% ایرانی و گوشت مرغ کشتار روز غذا را تهیه میکند و با کیفیت عالی و مطلوب که طعم غذای اصیل ایرانی تداعی کند ارائه میدهد.
تهیه غذای جوانه از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده میکند که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سالم بودن به فکر تغذیه درست مشتریان عزیز میباشد.
تهیه غذای جوانه علاوه بر کیفیت غذا به فکر کیفیت ظروف مصرفی میباشد و از ظروف آلومینیوم کاملا بهداشتی و پک شده استفاده میکند که همین معقوله نقش مهمی در کیفیت غذا ایفا میکند .
البته این کل داستان نیست تهیه غذای جوانه با بهره گیری از امکانات روز غذا را در گرمکن نگهداری میکند تا هیچ وقت غذای سرد تحویل مشتری داده نشود .
تهیه غذای جوانه در اطراف ونک پیک و ارسال رایگان دارد برای محدوده و فقط کافیست یک تلفن بزنید تا در خدمت باشیم .
تهیه غذای جوانه روزانه از ۱ پرس تا ۸۰۰۰ پرس غذا ظرفیت دارد و همین امر باعث میشه که شما اهالی محترم که اطراف ونک هستید با خیال راحت انتخاب کنید .چه شمایی که ۱ غذا سفارش میدهید برای خونه و چه شمایی که محل کارتون اطراف ونک هست و غذا در تعداد بالا میخواهید میتوانید جوانه را انتخاب کنید .
تهیه غذای جوانه بغییر از غذای شرکتی و مدارس غذای ویژه ایام محرم و غذای نذری را نیز با افتخار تامین میکند و هر ساله در خدمت سوگواران و عزیزانی هست که نذری دارن .
تهیه غذای جوانه با سابقه درخشان در اطراف ونک برای تهیه غذای خونگی و رزومه عالی در تهیه و توزیع غذای شرکتی با افتخار در خدمت شماست .
مشتری حق دارد در قبال هزینه ای که میکنند غذایی با کیفیت و سرویس دهی عالی دریافت کند و جوانه معتقد است همیشه حق با مشتری است .
تهیه غذای جوانه چندین سال است که با خدمتی صادقانه و کیفیتی عالی اعتماد ساکنین اطراف ونک را جلب نموده .
هیچ کیفیتی اتفاقی نیست همانطور که هیچ اعتمادی بی دلیل نیست . اعتماد شما مشتریان گرامی بزرگترین سرمایه ماست و موفقیت ما نظر لطف شماست .
جوانه انتخاب کسانی که چه در خانه و چه محل به کیفیت غذا اهمیت میدهند و نگران تغذیه سالم خود هستن.
(تهیه غذا در اطراف ونک)
ما بهترین نیستیم بهترین ها ما را انتخاب میکنند.
امیدواریم همانطور که ادعا میکنیم رضایت خاطر مشتریان عزیز را جلب کنیم.

تلگرام: catering _javanh
اینستاگرام: catering _javanh
عبارتهای کلیدی: تهیه غذای شرکتها، منوی غذای شرکتی، لیست غذای شرکتی، منوی غذای خانگی، مناقصه تهیه غذا تهران، راه اندازی تهیه غذا، سایت غذا، لیست غذای ایرانی .تهیه غذا و کترینگ .تهیه غذا و رستوران .غذای آنلاین و تلفنی .غذای نذری و مجالس .ارسال غذا و پیک رایگان .غذای ایام محرم و نذری
غذای با کیفیت و قیمت مناسب .غذای پرسنلی .غذای مدارس و دانش آموزی


آگهی دهنده: Saman amini
تلفن: 88628102/88628197/09100784506/09100784507 (حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی رو در سایت سودایران دیده اید.)
موقعیت: استان تهران - تهران - تهیه غذا و رستوران در تهران
آدرس: اطراف ونک
قیمت: توافقی
به روز شده در:۱۳۹۷/۲/۱۴
بازدید: 9406 بار
ایمیل: